AFS, Endüstriyel Flexible Hava Kanalları ve Hortumları İle İntermob'daydı

                

Simfleks markası ile ahşap sektörüne hizmet sunan AFS, endüstriyel hortum ve endüstriyel flexible kanalları ürün yelpazesini 10-14 Ekim tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde  düzenlenen  18. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’nda ziyaretçilerinin beğenisine sundu.

AFS’nin her yıl Simfleks markası ile  ahşap ve mobilya sektörünün en önemli fuarı olan  İntermob’a katıldığını dile getiren AFS Genel Koordinatörü Zahid Poyraz, fuarda endüstriyel hortum ve endüstriyel flexible hava kanallarını sergilediklerini belirtti.

İntermob Fuarı’na ilişkin görüşlerini paylaşan Poyraz, “Ürünlerimize gösterilen ilgi her yıl daha yeni ve farklı projeleri hayata geçirebilmemiz için bizi heyecanlandırıyor. Simfleks markamız ile havalandırma firması olarak ahşap ve mobilya sektörüne de hitap etme olanağı buluyor, farklı kitlelerle ve ziyaretçilerle biraraya gelme imkânı elde ediyoruz. Türkiye’nin farklı bölgelerindeki paydaşlarımızla fuar dönemleri buluşma fırsatı kazanıyoruz. Fuarlar aracılığıyla kurulan ilişkilerden son derece memnunuz.”  dedi.

Simfleks ile önümüzdeki yıllarda da katılımcı olmaya devam edeceklerini ifade eden Poyraz,  inovatif ürün yelpazelerini ziyaretçilerle buluşturmaktan mutluluk duyduklarını kaydetti.

Dünyanın 30 farklı ülkesinden 1000’e yakın firmanın katılımı ile bu yıl 18. kez düzenlenen İntermob Fuarı’nda AFS, Simfleks markalı endüstriyel hortum ve endüstriyel flexible hava kanalları ile dikkat çekti.