AFS, Project Qatar'da Yerini Aldı

01.2018
Katar’ın başkenti Doha, bölgenin en büyük ticari buluşmalarından biri olan Project Qatar Fuarı’na 7-10 Mayıs tarihleri arasında ev sahipliği yaptı. Türkiye'nin 57 firmayla katıldığı fuarda AFS standı katılımcılardan yoğun ilgi gördü.
Ankara ve İspanya’da üretim merkezleri ile 78 ülkeye havalandırma kanalları ihracatı gerçekleştiren AFS, tüm dünya da sektör fuarlarını yakından takip ediyor ve aktif katılım sağlayarak Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor. Esnek ve yarı esnek hava kanalları, endüstriyel hortumlar, konnektör ve montaj elamanları üretiminde, yüksek bütçeli ar-ge çalışmaları sonucunda hem tasarım hem kalitesi ile iklimlendirme sektöründe adından sıkça söz ettiren AFS, Project Qatar standında da ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.
AFS Genel Müdürü Zeki POYRAZ organizasyonu değerlendirerek “Katar’ın farklı bir profili var. Gelir seviyesi yüksek dolayısıyla satın alma gücü de. Türkiye’ye ise yoğun ilgi gösteriyorlar. Project Qatar sayesinde de Katarlı müşterilerimizin artacağı kanaatindeyiz. Türk firmalar özellikle 2022 FIFA dünya kupası hazırlıkları kapsamında Katar'da pek çok projeye imza attı ve hala da işbirlikleri artarak devam ediyor. Bizler de hem mevcut müşterilerimize hem de müşteri olma potansiyeli taşıyan kitlemize ulaşarak ihtiyaçlarını anlamak ve cevap verebilmek için burada yerimizi aldık. Türkiye’de Katar’ın ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir potansiyel mevcut. AFS ailesi olarak bu organizasyonda emeği geçenlere, katılımcı firmalarımıza ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Bu Sayfayı Paylaş