AFS ISH Frankfurt Fuarı’ndaydı

01.2011
AFS Boru San. A.Ş. Genel Koordinatörü Zahid Poyraz, 2 yılda bir düzenlenen ISH Frankfurt Fuarı’nın sektörün en önemli etkinliklerinden bir tanesi olduğunu ve global markette yer almak isteyen her firmanın mutlaka katılması gerektiğini bildirdi. Poyraz, gerek yurtiçi gerekse yurtdışı gerçekleştirilen önemli organizasyonlarda sektörü ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye özen gösterdiklerini söyledi.
 
ISH Fuarı’nın katılımcılar ve organizasyon yönünden bu yıl da oldukça zengin geçtiğini belirten Poyraz, “Alman katılımcıların yanı sıra İtalyan katılımcı ve ziyaretçi sayısı oldukça fazlaydı. Türkiye’den de yoğun ilgi gösterilen fuara 58 Türk firması katılım sağladı. Sayının bu kadarla sınırlı kalmasının nedeni de fuar organizasyonunun kontenjanının dolmuş olması. Artık fuarda yer alabilmek için çok daha önceden harekete geçmek gerekiyor. Tabi bu durum da fuara verilen önemi gözler önüne seriyor.” Bizim açımızdan dikkatleri çeken bir diğer unsur ise fuar stantlarına, tanıtıma verilen önemin diğer yıllara oranla daha da artması oldu. Yine bu yılki fuar diğer yıllara nazaran daha düzenli ve daha kompakt bir yapıya sahipti bunun da ziyaretçiler ve katılımcılar açısından daha olumlu sonuçlar doğurduğunu söyleyebiliriz” şeklinde konuştu. 
 
ISH Fuarına uzun bir süredir düzenli olarak katıldıklarını söyleyen Poyraz, “Bu fuarda da son dönemde ön planda olan Anti Mikrobiyal hava kanallarımız ve Plastik Panjurlarımıza ek olarak; Flexible Ara Bağlantı Elemanları, Kendinden Yapışkanlı İzolasyon Çivisi, Hazır Hava Kanalı İzolasyonu, Anemostadlar, Metal/Plastik Kelepçe, Alüminyum Folyo Bantlar ve Havalandırma Ekipmanları gibi ürün gruplarımız ile de yer aldık” dedi. 

Bu Sayfayı Paylaş