AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki POYRAZ "Yılın İş Adamı" Seçildi

02.2012
Milli Prodüktivite Merkezi tarafından geleneksel olarak her yıl verilen “Yılın Verimli İşçi-İşveren, İş Kadını ve İş Adamı” ödülleri sahipleriyle buluştu. AFS Boru Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz, iklimlendirme sektörüne ait malzeme üretimindeki ileri teknoloji kullanımı ve sektördeki yüksek ihracat performansı nedeniyle ödüle layık görüldü.
Bu yıl yirmincisi düzenlenen ödül töreni 24 Aralık’ta Ankara Sanayi Odası Zafer Çağlayan Meclis Salonu’nda yapıldı. Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan, Çanakkale Milletvekilleri Mustafa Kemal Cengiz, Mehmet Daniş, Müjdat Kuşku, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkan Vekili Nuri Sorman, MPM Yönetim Kurulu Başkanı Ergün Atalay, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Prof. Dr. Mehmet Eroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Deryal, Ramazan Yıldırım, Bedirhan Çelik, Bekir Şinasi Özdemir ve Genel Sekreter Kerim Ünal’ın katılımlarıyla gerçekleşen ödül töreninde “verimlilik” konusunun altı çizildi.
İklimlendirme sektörüne ait malzeme üretimindeki ileri teknoloji kullanımı ve sektördeki yüksek ihracat performansı nedeniyle Milli Prodüktivite Merkezi tarafından “Yılın İş Adamı” seçilen Zeki Poyraz’ın yurt dışında olmasından dolayı ödülü, Sanayi ve Ticaret Bakanı Zafer Çağlayan ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından, AFS Boru Sanayi A.Ş. Genel Koordinatörü Zahid Poyraz’a verildi.  Törende ödüle layık görülen diğer isimler ise şöyle; “Yılın İşçisi” Halil Öztürk ile “İşvereni” İsa Özkan (Tarla Bitki Merkezi Arş. En.), “Yılın İşçisi” Mustafa Raylaz ile “İşvereni” Albay Mazhar Küçüksakarya (3. Hv. İkmal Bk. Mr. Kom.), “Yılın İşçisi” Halit Turgut Ükis ile “İşvereni” Barış Akaya (Petkim), “Yılın İşçisi” Mesut Yıldız ile İşvereni Albay Mehmet Mısırlıoğlu (2. Hv. İkmal Bk. Mr. Kom.), “Yılın İşçileri” Samet Gül ile Münire Çağatay ile “İşvereni” Onur İncehasan (İGDAŞ), “Yılın İşçisi” Alper Koç ile “İşvereni” Agâh Ayhan (İÇDAŞ), “Yılın İş Adamları” Umut Oran (Domino Tekstil San. Ve Dış Tic. A.Ş.), Davut Doğan (DOĞTAŞ) ile Juergen Ziegler (Mercedes Benz Türk A.Ş.) ve “Yılın İş Kadınları” Bahar Korçan (1 Tasarım A.Ş.) ve Tülin Erdemışık (Erdemışık Tarım İşletmesi).

Bu Sayfayı Paylaş