AFS Hakkında

İlk olarak 1991 yılında, yarı esnek hava kanalı üretimiyle birlikte Ankara’da ticaret hayatına başlayan AFS, 21. yy’a doğru teknolojisini geliştirmeyi sürdürerek farklı kategorilerde de üretim aşamasına geçmiş, kısa sürede sektörün lideri olmayı başarmıştır.

Ürün çeşitliliğini günden güne arttırarak kalitesini yükseltmeye devam eden AFS, yarı esnek ve esnek hava kanalı üretiminin yanında montaj ve ara bağlantı elemanları ile de havalandırma sistemlerinde kullanılan birçok ürünü üretme kapasitesine sahiptir. Uzman çalışanları ile faaliyet alanını genişleten AFS, Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi konumundadır. Zaman içerisinde sahip olduğu sertifikalarla birçok ilke imza atarak sektörün öncü firmaları arasındaki saygın yerini alırken, dünyada ise yoluna pazar lideri olma vizyonu ile devam etmektedir. Sürekli yenilik anlayışıyla sahip olduğu değerlerden ödün vermeksizin, üstün teknoloji ile çalışmalarına devam eden AFS, bugün 81 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülkesine haklı bir gurur yaşatmaktadır.

Ulusal ve uluslararası platformda aldığı ödüllerle ülkemizde ekonominin öncü güçlerinden olan ve global pazarda konumunu sürekli yükselten AFS, Turkey Discover The Potential markasını, her zaman en iyi şekilde temsil etmek için gayret göstermektedir. Dünyanın farklı noktalarındaki farklı havalandırma sistem ve ihtiyaçlarını bilen, müşteriyi doğru ve kaliteli ürünle buluşturan, kurduğu lojistik ağ ile her şeyi tam zamanında gerçekleştiren genç ve dinamik bir ekibe sahip olan AFS, kaliteyi ve hızı bir paydada birleştirmiş; mutlak çözüm üretmeyi kendisine ilke edinmiştir. 

Uluslararası standartlarda ve çağdaş teknolojileri kendine adapte ederek üretim yapan AFS, en doğru ürünü en doğru çözüm ile bir araya getirerek, müşteri odaklı pazarlama hizmeti de vermektedir. Satış öncesinde gösterdiği özeni satış sonrasında da gösteren AFS, her zaman müşterisinin yanında yer almıştır. Türkiye’de ve dünyada kalitenin ve güvenin simgesi olan AFS, doğruluğu ve dürüstlüğü ticaret yaşamında olmazsa olmazı olarak benimsemiş, kurum kültürünü bu temeller üzerinde yükseltmiştir. Gerçekleştirdiği büyük ölçekli AR-GE yatırımları kapsamında sekiz farklı kategoride geliştirdiği ürünler ile iç ortam konfor şartlarının arttırılması ve enerji tüketiminin azaltılması yönünde çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Çevreye ve topluma, duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, yenilikçi, güvenilir, rekabetçi ürün ve hizmetler üreterek marka bilinirliğini arttırmak.

Vizyon

Kalıcı üstünlükler sağlayarak bir dünya markası olmak

Değerler

• 30 yıllık deneyim

• Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkeleri,

• İnsana ve emeğe değer

• Verimli çalışma

• Modern üretim teknolojisi

• Çevreye ve yaşama dair değerlere saygı

• Yüksek kalite üretim

• Girişimcilik

• İş ortaklarımızla uzun süreli ilişkiler

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.