AFS, AHR Fuarı ve ASHRAE Kış Konferansında

İklimlendirme sektöründe çözüm odaklı ve kaliteli üretim anlayışıyla hizmet vermeye devam eden AFS, dünyanın en önemli ısıtma, soğutma ve havalandırma organizasyonlarından biri olan AHR Expo 2022’de yerini aldı. 

Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün 92 yıldır buluşma noktası olan AHR fuarı, bu yıl 30 Ocak-2 Şubat 2022 tarihleri arasında Amerika Las Vegas’da gerçekleştirildi. Pandemi dolayısıyla geçen yıl iptal edildikten sonra ilk kez düzenlenen AHR fuarı yoğun ilgi gördü. ASHRAE tarafından gerçekleştirilen Kış Konferansı ise 2.800’den fazla HVAC-R profesyoneli, mühendis, mimar, müteahhit ve öğrenciyi bir araya getirdi. Konferans kapsamında 50’den fazla teknik oturum, tur, sosyal etkinlik ve sanal katılımcılar için canlı yayınlanan oturumlar yer aldı.

Las Vegas Kongre Merkezi’nde 41.228 m2 büyüklüğündeki sergi alanında gerçekleşen fuara, 281’i uluslararası olmak üzere toplam 1.573 katılımcı ve 130 medya temsilcisi de dahil olmak üzere 43.000’den fazla kişi ön kayıt yaptırdı.

Fuarda yerini alan, uluslararası standartlarda ve çağdaş teknolojileri kendine adapte ederek iklimlendirme sektöründe üretim yapan AFS standına da ilgi yoğun oldu. Ankara ve İspanya’da üretim merkezleri ile 81 ülkeye havalandırma ürünleri ihracatı gerçekleştiren AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ “AHR Expo, lider üreticilerin ve yenilikçi tedarikçilerin en son teknoloji ürünlerini sergilediği bir organizasyon olmakla beraber ziyaretçi katılımıyla da dünyanın sayılı fuarları arasındadır. Hem ziyaretçiler hem de katılımcılar AHR Expo ile yeni iş bağlantıları ve deneyim paylaşımı konusunda çeşitli fırsatlar yakaladı. AFS olarak biz de her yıl düzenlenen AHR Expo da yerimizi alıyoruz. Yerli ve yabancı olmak üzere birçok sektör temsilcisiyle görüşme ve ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Esnek ve yarı esnek hava kanallarımızı ziyaretçilerin beğenisine sunduğumuz standımızda özellikle ilgili ülke için en önemli sertifikaya sahip UL listed ISOAFSALU UL, ALUAFS UL, ALUAFS Dryer Duct ürünlerimiz ile birlikte esnek hava kanallarımıza olan ilgi fazlaydı. Alanında uzman ar-ge ekibimizin çalışmalarının sonucunda yenilikçi ürünlerimiz ile yurt dışında sayısız önemli projede yer alarak ülke ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.