AFS Akustik Hava Kanallarına Interclima Fuarı’nda Yoğun İlgi

AFS, uluslararası arenada önemli fuarlardan birisi olan Paris Interclima Fuarında HVAC sektör profesyonelleriyle buluştu.

 

5-8 Kasım 2019 tarihleri arasında Paris’te düzenlenen, iklimlendirme sistemlerinden akıllı ev teknolojilerine, yenilenebilir enerji kaynakları sistemlerinden elektrik tesisatı sistemleri ve ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsayan fuarda ürünlerini ziyaretçileriyle buluşturan AFS standında, özellikle iç ortam hava kalitesinde önemli bir yeri olan akustik esnek hava kanalları yoğun ilgi gördü. Dünyanın birçok yerinde en itibarlı laboratuvarlar tarafından tescillenen kalitesiyle esnek hava kanalları üreterek Türkiye ihracatında önemli bir pay elde eden marka, uluslararası fuarlarda da ara vermeksizin yer almaya devam ediyor.
AFS’nin fuarda hak ettiği ilgiyi gördüğünü ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Uluslararası fuarlarda ürünlerimizi sergilemenin marka bilinirliğimize önemli katkılar sağladığına şahit oluyoruz. Ayrıca iklimlendirme pazarını daha yakından gözlemleme şansı bulurken, yaptığımız görüşmelerle pazardaki payımızı artıracak yeni girişimlere imza atıyoruz. Alanında uzman ar-ge ekibimizin çalışmalarının sonucunda yenilikçi ürünlerimiz ile yurt dışında sayısız önemli projede yer alarak ülke ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.