AFS, China Refrigeration’da Yerini Aldı

09-11 Nisan 2019 tarihleri arasında Çin Şanghay şehrinde gerçekleşen China Refrigeration fuarında yer alan AFS standı yoğun ilgi gördü.

 

Ankara ve İspanya’da üretim merkezleri ile 78 ülkeye havalandırma ürünleri ihracatı gerçekleştiren AFS, tüm dünya da sektör fuarlarını yakından takip etmeye ve aktif katılım sağlamaya devam ediyor. Çin’in Şanghay şehrinde düzenlenen China Refrigeration fuarında da müşteri ve çözüm ortaklarıyla bir araya gelme fırsatı bulan AFS,  flexible hava kanallarının yanı sıra anemostad, panjur ve akustik esnek kanallar gibi geniş ürün yelpazesini ziyaretçilerine sundu. Özellikle gürültülü ortamlar ve iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı üzerindeki etkilerinden yola çıkarak hazırlanan ultra sessiz akustik serisi havalandırma kanallarına ilgi yoğun oldu.
Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Sektör fuarlarını yakından takip ederek Turkey Dıscover the Potential logosunu en iyi şekilde temsil etmeye gayret ediyoruz. Hem firma hem ülke olarak ihracatın bizim için itici güç konumunda olduğunu devamlı vurguluyoruz. Sektör profesyonellerinin katılımının yoğun olduğu bu tarz uluslararası fuarlarda iş hacmimizi artırma noktasında önemli fırsatlar söz konusu oluyor. Bu platformlarda geliştirilen diyalogların önemi büyük. Ayrıca tüm fuar ve konferanslarda daima iç ortam hava kalitesinin önemini ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Amacımız bu konuda farkındalık oluşturabilmek. Ürünlerimizi geleceğimizi düşünerek tasarlıyor, üretiyoruz.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.