AFS.com.tr Yenilendi

30 yıla yakın süredir iklimlendirme sektöründe hizmet veren ve Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi AFS,  web sitesi “afs.com.tr” nin içerik ve tasarımının yenilendiğini duyurdu.
Üretimini yaptığı ısı ve ses izoleli esnek hava kanallarıyla global pazarda önemli bir yer edinen AFS, gerçekleştirdiği çalışmalar ile de uluslararası platformda birçok başarının altına Türkiye imzası atıyor. 78 ülkeye ihracat gerçekleştiren marka web sitesini ziyaretçilerinin ihtiyaç ve taleplerine odaklanan, güncel trendler ile şeffaf, kolay ve kişisel hizmet anlayışı doğrultusunda yeniden tasarladı.
Kullanıcı deneyimi odaklı yaklaşımla daha sade ve kolay bir arayüze sahip olarak tasarlanan web sitesi, ziyaretçilerin işlemlerini daha da kolaylaştıracak birçok özellikle zenginleşti. Ana ve alt sayfalarda gerçekleştirilen tasarım değişiklikleriyle daha modern bir ara yüze kavuşan site, kullanıcı dostu özelliği ve sade çizgiler sayesinde ziyaretçilere kolayca işlem yapabilme özgürlüğü sunuyor. Kurumsal web sitesinde, iletişimin dinamik yapısı da tasarıma ve alt yapıya yansıtıldı. Ürün sayfaları başta olmak üzere tüm menülerin sadeleştirildiği yeni web sitesi sosyal medya web siteleri ile de daha entegre bir biçimde çalışıyor. Böylece daha anlaşılır bir yapıya sahip olan yeni web sitesinde, ziyaretçilere AFS ve ürünleri ile ilgili her türlü bilgi sunuluyor.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.