AFS, Dubai BIG 5 Fuarında

AFS, 26-29 Kasım 2018 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen 39. Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı BIG 5’a katıldı.

Fuara flexible hava kanallarının yanı sıra anemostad, panjur ve montaj elemanları gibi geniş bir ürün yelpazesiyle katılan AFS, özellikle UL sertifikalı hava kanalları ile dikkat çekti.
Türk inşaat ve perakende sektörünün büyük ilgi gösterdiği BIG 5 fuarında 20 ülkeden çok sayıda ziyaretçi ağırlayan AFS Uluslararası Operasyonlar Müdürü Ahmet Zahit POYRAZ: “Fuarda yapı ve yapı malzemeleri, mermer, kauçuk, hazır beton elemanları, iklimlendirme gibi yapı sektörünün tüm alanlarındaki ürünleriyle dikkat çeken Türk firmaları ziyaretçilerden büyük ilgi görmekle birlikte, ülke pazarına girme konusunda kurdukları bağlantılar ve artırdıkları tecrübeleri ile kendilerine büyük avantaj sağlamaktadır. Gururla 79 ülkeye ihracat gerçekleştiren AFS ailesi olarak yıllardır istikrarlı şekilde bu fuarda yerimizi alıyor ve körfez bölgesi ile ihracata katkı sağlamayı hedefliyoruz. Özellikle izoleli ve yüksek mukavemetli UL ve tasarım tescilli ABS plastik havalandırma ürünlerimiz ilgi gördü. Alanında uzman ar-ge ekibimizin çalışmalarının sonucunda yenilikçi ürünlerimiz ile yurt dışında sayısız önemli projede yer alarak ülke ihracatına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.