AFS, ISH 2023 Frankfurt Fuarında Yerini Aldı

Binalarda tesisat ve iklimlendirme sektörünün önemli fuarlarından olan ISH, Almanya’nın Frankfurt şehrinde 13-17 Mart tarihleri arasında organize edildi. 18 yıldır bilfiil fuarda yerini alan AFS ürünleri de ziyaretçileriyle buluştu.

Yaklaşık 2.500’den fazla katılımcıyı ve 200.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlayan fuar, geniş bir ürün yelpazesi sunuyor ve bina teknolojileri, su ve enerji tasarrufu, ısıtma, havalandırma ve klima sistemleri, yenilenebilir enerji kaynakları, banyo ürünleri ve mobilyaları, su arıtma ve su yönetimi gibi konulara odaklanıyor. Yıllardır dünyanın dört bir yanında fuarlara katılarak ürünlerini 100’e yakın ülke ile buluşturan ve esnek hava kanalı üretiminde bir dünya markası olma yolunda ilerleyen AFS, ISH fuarında da her coğrafyadan ziyaretçiyi standında ağırladı.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ: “2023 yılında İklimlendirme ve Su konseptli açıklanan fuara katılım her geçen yıl artıyor. Biz de esnek hava kanalı üretiminde kendini tüm dünyaya ispatlamış ve Türkiye’de de iklimlendirme sektörünün öncü bir markası olarak 18 yıldır bu fuarda yerimizi alıyoruz. ISH, sektörün en önemli organizasyonlarından. Dolayısıyla uluslararası piyasada yer almak isteyen her firma mutlaka katılmalı. AFS standına yoğun ilgi vardı. Çünkü iç ortam hava kalitesi konusunda insanlar bilinçleniyor. Bu konuda hem bizler hem de sektörel dernekler, yayınlar çalışmalar yürütüyoruz. Özellikle antibakteriyel esnek hava kanalları ve konfor odaklı akustik esnek hava kanalları ziyaretçiler tarafından ilgi gördü.” dedi.

Afs Boru, Soluk Aldıran Çözümler

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.