AFS, ISH 2019 Frankfurt Fuarı’nda

11-15 Mart 2019 tarihleri arasında Almanya Frankfurt’ta gerçekleştirilen, iklimlendirme ve sıhhi tesisat sektörlerinde dünyanın en önemli birkaç fuarından biri olan ISH’da AFS ürünleri de ziyaretçileriyle buluştu.

Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşen ISH 2019’da AFS esnek hava kanalları her fuarda olduğu gibi yoğun ilgi gördü. Özellikle Akustik Serisi sessiz ürünler, çalışma ortamlarında gürültülü havalandırma sistemleri için en etkili çözüm olarak katılımcılara sunuldu.
Uluslararası Operasyonlar Müdürü Ahmet Zahit POYRAZ: “2019 yılında su, enerji ve yaşam konseptli açıklanan fuara katılım her geçen yıl artıyor. 2015 yılında Türkiye’den 104 katılımcı yer alırken 2017 yılında 140 olarak gerçekleşmişti. Uzun süredir düzenli olarak bizler de katılım sağlıyoruz. ISH, sektörün en önemli etkinliklerinden bir tanesi ve uluslararası piyasada yer almak isteyen her firma mutlaka katılmalı. Ürünlerimizin ar-ge sürecinde daima çözüm odaklı bir felsefeyle hareket ediyoruz. Gürültülü ortamlar ve iç ortam hava kalitesinin insan sağlığı üzerindeki etkilerinden yola çıkarak çalışmalarımızı yönlendiriyoruz. Bu anlamda Akustik Serisi sessiz ürünlerimiz çok ilgi görüyor. Aynı zamanda CONAIR panjur ve anemostadlarımız da katılımcılardan ilgi gördü. Gerek yurt içi gerekse yurt dışı katıldığımız tüm organizasyonlarda hem sektörü hem de ülkemizi, ürünlerimizle en iyi şekilde temsil edebilme gayesindeyiz.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.