AFS, ISK-SODEX 2019 İSTANBUL Fuarını Başarıyla Tamamladı

2-5 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ da gerçekleştirilen ve Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal, Güneş Enerjisi Sistemleri sektörlerinden birçok seçkin markayı bir araya getiren, iklimlendirme sektörünü yurt dışında da başarıyla temsil eden ISK-SODEX 2019 İSTANBUL fuarında AFS, iklimlendirme sektörüne yön veren ürün ve çözümleriyle yerini aldı.

 

Gerçekleştirdiği ihracat artışlarıyla Türkiye ekonomisinin önemli sektörlerinden biri haline gelen iklimlendirme sanayi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu başarısını taçlandıran başarılı bir organizasyona imza attı. Her yıl iklimlendirme sektörünü buluşturan ve bu yıl 14. kez düzenlenen uluslararası ISK-SODEX 2019’da yerini alan sektörün öncülerinden AFS, en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. ISK-SODEX 2019’da açılışın ardından AFS standını ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail Gülle ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Başkanı Mehmet Şanal, AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz ve S&P AFS Genel Müdürü M. Zahid Poyraz ile fuar ve iklimlendirme sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti.
Geniş ürün skalasına sahip AFS standına gelen ziyaretçiler, esnek hava kanalları ve fanlar ile havalandırmaya dair tasarım ödüllü ürünler hakkında bilgi almanın yanı sıra akustik odada sessiz havalandırma alternatiflerini deneyimleme fırsatı edindi.  Fuar forum alanında ise AFS Yurt içi satış müdürü Mustafa Selman Küçükçapraz “Flexible Hava Kanallarına Doğru Bakış Açısı” ve S&P Proje Satış Uzmanı Ekrem Aksoy “Easyduct Kanal Dizayn Programı” başlıklı sunumlarını gerçekleştirdi.
AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ fuar ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: “1991’den bugüne dek sektördeki ana rolümüzü bildiğimiz için uzun yıllardır katılım gösterdiğimiz fuarda gerek yurt içi gerekse yurt dışı paydaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki temel amacımız yeni ürünlerimizle onları tanıştırabilmek, ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni iş ortaklıkları oluşturabilmek. Ürettiğimiz ürünler tasarım ve kalite itibariyle daima ilgi odağı. Ayrıca mevcut ar-ge çalışmalarımızın sonuçlarını paylaşıyor, fuar forum alanında sunumlar gerçekleştiriyoruz. İnovasyonu ve sektörel yenilikleri bir arada sunma fırsatı olan ISK-SODEX yatırımcı, mühendis, öğrenci ve sektör paydaşlarının bir araya gelip, yenilikleri görebilmeleri için fırsat oluşturuyor. Herkes için fayda sağlayan bu yapılanma organizasyon itibariyle de oldukça başarılı yürütülen bir süreç oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçim de bu platformda olmaya devam edeceğiz.”

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.