AFS, ISK-SODEX 2023 İstanbul Fuarını Başarıyla Tamamladı

25-28 Ekim 2023 tarihleri arasında çevre dostu, enerji geri kazanımlı ve yüksek verimli sürdürülebilir ürünler temasıyla İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen ISK-SODEX İstanbul fuarında AFS, iklimlendirme sektörüne yön veren ürün ve çözümleriyle yerini aldı.

Her yıl iklimlendirme sektörünü buluşturan ve bu yıl 16. kez düzenlenen uluslararası ISK-SODEX 2023’te yerini alan sektörün öncülerinden AFS, en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Fuarda açılışın ardından AFS standını ziyaret eden Ticaret Bakanı Ömer Bolat ve heyeti, İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİBBaşkanı Mehmet Şanal AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz ile fuar ve iklimlendirme sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti.

80 ülkeden yaklaşık 500 VIP uluslararası satın alma profesyonelinin ağırlandığı fuarda, geniş ürün yelpazesine sahip AFS standına gelen ziyaretçiler de esnek hava kanalları ve fanlar ile havalandırmaya dair tasarım ödüllü ürünler hakkında bilgi almanın yanı sıra akustik odada sessiz havalandırma alternatiflerini deneyimleme fırsatı edindi.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ: “ Bu sene 16. kez organize edilen bir sodex fuarını da başarıyla tamamladık. Hem katılımcı hem de ziyaretçi açısından memnuniyet verici düzeydeydi. 2021’e göre katılımcı sayısında %40 lık bir artış söz konusu. Bizler de uzun yıllardır katılım gösterdiğimiz bu fuar vesilesiyle yurt içi/yurt dışı paydaşlarımızla bir araya gelerek ilişkilerimizi güçlendiriyor, yeni ürünlerimiz ile tanıştırıyoruz. AFS esnek hava kanallarına ilginin yoğun olmasındaki esas neden tasarımı ve kaliteyi ön planda tutarak üretiyor olması. %100 yerli sermaye ile üreterek 100 e yakın ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Tüm bunları yaparken sürdürülebilir bir gelecek için insan ve çevre odaklı üretim anlayışı çerçevesinde yol alıyoruz. Önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçim de fuarda yer almaya devam edeceğiz. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.” dedi.

Fuar videosunu izlemek için tıklayınız.

Afs Boru, Soluk Aldıran Çözümler

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.