AFS, İtalya Milano MCE 2018 Fuarı’nı Başarıyla Tamamladı

13-16 Mart tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleştirilen HVAC sektörünün en büyük fuarlarından ve birçok seçkin markayı bir araya getiren MCE 2018 fuarını AFS başarıyla tamamladı.

141 ülkeden 150.000 in üzerinde katılımcının iştirak ettiği ve ısıtma, havalandırma, soğutma ve su arıtma ürünlerinin sergilendiği MCE fuarı 13-16 Mart 2018 tarihleri arasında Milano’da gerçekleşti. İklimlendirme sektörünün öncü markalarından olan AFS, yıllardır olduğu gibi bu yıl da kalabalık bir ekip ile fuardaki yerini aldı ve en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Marine, Ecosoft, Hygiene, UL gibi sektörde önemli birçok sertifikaya sahip ürünlerini müşteriyle buluşturan AFS sadece flexible hava kanalları ile değil havalandırma ekipmanları ile de katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği markalardan oldu. Sektöre hakim pek çok profesyonel tarafından ziyaret edilen fuarda AFS silencer, smart serisi panjur ve anemostadlar ziyaretçilerden olumlu izlenimler aldı.
AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz fuar ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: “Sektördeki ana rolümüz dolayısıyla uzun yıllardır bu tarz fuarlara katılım gösteriyor, gerek yurt içi gerekse yurt dışı paydaşlarımızla bir araya geliyoruz. Temel amacımız yeni ürünlerimizle sektör profesyonellerini tanıştırabilmek, ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni iş ortaklıkları oluşturabilmek. Ürettiğimiz ürünler tasarım ve kalite itibariyle daima ilgi odağı. Ayrıca mevcut ar-ge çalışmalarımızın sonuçlarını paylaşıyor, katılımcılar için eğitimler düzenleme imkanına sahip oluyoruz. İnovasyonu, ar-ge’yi ve sektörel yenilikleri bir arada sunma fırsatı olan fuarlar yatırımcı, mühendis, öğrenci ve sektör paydaşlarının bir araya gelip, yenilikleri görebilmeleri için fırsat oluşturuyor. Önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçim de burada olmaya devam edeceğiz.”

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.