AFS, Mega Clima’da Yerini Aldı

11-13 Temmuz 2019 tarihleri arasında Nijerya Lagos’ta gerçekleşen Mega Clima fuarında yer alan AFS standında ses izoleli ve plastik ürünler yoğun ilgi gördü.

Yüzlerce yerli ve uluslararası soğutma – havalandırma sektör temsilcisini Nijerya Lagos’ta bir araya getiren tek fuar olarak bilinen Mega Clima, bu yıl da ziyaretçilerine workshop etkinlikleri ve B2B görüşmeleriyle çok yönlü bir iş platformu sundu. Hem ziyaretçiler hem de katılımcılar yeni iş bağlantıları ve deneyim paylaşımı konusunda çeşitli fırsatlar yakaladı.
Fuara ve güncel sektörel konuların tartışıldığı workshop etkinliklerine yüzlerce ziyaretçi katıldı. Uluslararası fuarlarda oldukça aktif olan ve Türkiye’yi iklimlendirme sektöründe başarıyla temsil eden, Mega Clima fuarında da müşteri ve çözüm ortaklarıyla bir araya gelme fırsatı bulan AFS,  izoleli esnek hava kanallarının yanı sıra plastik ürünlerini de ziyaretçilerine sundu ve yoğun ilgi gördü. Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ:” Fuarda Afrika’da yer alan birçok sektör profesyoneli ile iletişim kurma fırsatımız oldu. Bu bağlamda, ihracat ölçülerimizi batı Afrika’da arttırmayı ve Nijerya gibi gelişmekte olan ülkelerdeki fuarlara önümüzdeki süreçlerde de katılmayı planlıyoruz” dedi.
07

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.