AFS, Yenilikçi ve Tasarım Ödüllü Ürünleri ile ISK-SODEX 2021’i Başarıyla Tamamladı

29 Eylül – 2 Ekim 2021 Ekim tarihleri arasında TÜYAP’ da gerçekleştirilen ve Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal, Güneş Enerjisi Sistemleri sektörlerinden birçok seçkin markayı bir araya getiren, ISK-SODEX 2021 İSTANBUL fuarında AFS, iklimlendirme sektörüne yön veren ürün ve çözümleriyle yerini aldı. 

Her yıl iklimlendirme sektörünü buluşturan ve bu yıl 15. kez düzenlenen uluslararası ISK-SODEX 2021’de yerini alan sektörün öncülerinden AFS, en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.

ISK-SODEX 2021’de açılışın ardından AFS standını ziyaret eden Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK, Bakan Yardımcısı Hasan BÜYÜKDEDE, Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı İsmail GÜLLE ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) Başkanı Mehmet Şanal, AFS Genel Müdürü Zeki Poyraz, Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Poyraz ve S&P AFS Genel Müdürü M. Zahid Poyraz ile fuar ve iklimlendirme sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti.

Geniş ürün skalasına sahip AFS standına gelen ziyaretçiler, esnek hava kanalları ve fanlar ile havalandırmaya dair tasarım ödüllü ürünler hakkında bilgi almanın yanı sıra akustik odada sessiz havalandırma alternatiflerini deneyimleme fırsatı edindi. Özellikle sonbahar ve kış aylarında mutfak menfezinden gelen soğuğu engellemek amacıyla geliştirilen ve RÜZGARD olarak adlandırılan menfez yönlendirici yoğun ilgi gördü.  Ayrıca pandemi döneminde birçok tartışmaya konu olan iç ortam hava kalitesine yönelik geliştirilen ve dokusundaki nano gümüş parçacıklar sayesinde zararlı mikroorganizma ve virüsleri yok ederek sağlıklı bir nefes sunan anti mikrobiyal esnek hava kanalları da ilgi odağı oldu. Fuar forum alanında ise AFS Kalite Güvence Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Betül BAŞKAYA “Okullarda Covid 19 Tedbirleri” başlıklı sunumunu gerçekleştirdi.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ: “İklimlendirme sektörünün gelişiminde ve iç ortam hava kalitesinin öneminin kaydedilmesinde bu zamana dek önemli rol oynayan AFS, bu sene 30.yılını kutluyor. Sektördeki lokomotif şirketlerden birisi olarak önemli atılımlarla büyümemizi sürdürüyoruz. 2021 yılı Covid-19 dolayısıyla dünya ekonomisinde dikkat çeken önemli yapısal problemlerin ortaya çıktığı bir süreç oldu. Buna rağmen Ar-Ge yatırımlarımız ve artan ihracatımız ile Türkiye ekonomisine ve ihracatına katkıda bulunmaya devam ediyoruz. 1991’den bugüne dek sektördeki ana rolümüzü bildiğimiz için uzun yıllardır katılım gösterdiğimiz bu fuarda yeni ürünlerimizle tanıştırabilmek, ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni iş ortaklıkları oluşturabilmek için yurt içi ve yurt dışı paydaşlarımızla bir araya geliyoruz. İnovasyonu ve sektörel yenilikleri bir arada sunma fırsatı olan ISK-SODEX yatırımcı, mühendis, öğrenci ve sektör paydaşlarının bir araya gelip, yenilikleri görebilmeleri için fırsat oluşturuyor. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. “ dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.