ASHRAE RAL CRC 2018 Platin Sponsoru: AFS

ASHRAE RAL CRC 2018 Geniş Bölge Toplantısı Bölümler Konferansı, 4 – 7 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek. Konferansın platin sponsoru 79 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile iklimlendirme sektörünün öncü markalarından AFS.

İklimlendirme sektörünün en önemli uluslararası organizasyonları arasında yer alan ve 4-7 Ekim tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek olan RAL CRC 2018 ‘e AFS, platin sponsor oldu. Sektörün önde gelen Türk HVAC&R uzmanları, bilim insanları, mühendisleri ve iş dünyasını buluşturacak olan toplantı İklimlendirme İhracatçıları Birliği (İSİB) Geleneksel Yıllık Toplantısı ile paralel organize ediliyor. Bu organizasyon ile tüm katılımcıların mevcut bilgi birikimi ve ilişkilerini güçlendirme fırsatı elde etmesi planlanıyor.

AFS olarak sektörün gelişimine her zaman katkıda bulunmayı ilke edindiğinin altını çizen AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz: “Bu tarz uluslararası platformlara yönelik faaliyetler ülkemiz ve sektörümüzün bilinirliği açısından oldukça faydalı. Bizler de RAL CRC 2018 konferansına platin sponsorluk desteği vererek ülkemizin mühendisliğine katkı sağlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.

ASHRAE RAL CRC 2018 Geniş Bölge Toplantısı kapsamında iş dünyasına yönelik çeşitli teknik toplantıların yanı sıra keyifli etkinliklerde program kapsamında gerçekleştirilecek.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.