Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi ve MÜSİAD Ankara Başkanı AFS Fabrikasını Ziyaret Etti

Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi Dr. Johannes Wimmer ve Ticaret Ataşesi Dr. Christian Maier, MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ile AFS Ankara fabrikasını ziyaret ederek esnek hava kanalları ve iklimlendirme sektörü hakkında bilgi aldı.

MÜSİAD Ankara’nın “Visiting MÜSİAD Ankara Members with Ambassadors” programları kapsamında Avusturya’nın Ankara Büyükelçisi Dr. Johannes Wimmer ve Ticaret Ataşesi Dr. Christian Maier ile MÜSİAD Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz, AFS Genel Müdürü Zeki Poyraz ile bir araya gelerek Türkiye ve Avusturya’nın ekonomik ilişkileri ile gelecekte iş birliği yapılabilecek alanlar ele alındı.

Ar-Ge çalışmaları, yanma, basınç dayanımı, ses yalıtımı vb. konularda testlerin yer aldığı AFS laboratuvarını anlatan Poyraz, dünyanın birçok prestijli laboratuvarından sertifikalara sahip olan AFS’nin kendi finansmanıyla Ar-Ge çalışmaları yaptığına dikkat çekti. Türkiye ve Avusturya arasındaki tarihsel ilişkilerin güçlenerek sürdüğünü belirten Poyraz, Türkiye’de iklimlendirme sanayisinin de güçlü bir konumda olduğunu belirterek, sektörün katma değerli üretim ve ihracat yaptığını söyledi. Dr.Winner’a “1001 Inventions: Muslim Heritage in Our World” yayınını takdim eden Poyraz “Avusturya ile ticari ve dostane ilişkilerimizi geliştirerek daha iyi noktalara taşıyabiliriz” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.