GET Nord Fuarında AFS’ye Yoğun İlgi

22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında Almanya Hamburg şehrinde gerçekleşen 10. GET Nord fuarında yer alan AFS standına ilgi yoğun oldu.

Ankara ve İspanya’da üretim merkezleri ile 79 ülkeye havalandırma ürünleri ihracatı gerçekleştiren AFS, tüm dünya da sektör fuarlarını yakından takip etmeye ve aktif katılım sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda teknolojiyi yakından takip etmenin yanı sıra ürünlerini geniş coğrafyalara ulaştırma imkanı elde eden AFS, GET Nord fuarında da müşteri ve çözüm ortaklarıyla bir araya gelme fırsatı buldu. 60.000 m² alan üzerine kurulan ve 500 katılımcı firma ile 50.000 in üzerinde ziyaretçi ağırlayan fuar aynı zamanda Kuzey Avrupa’nın ısıtma, soğutma, havalandırma sektöründe tek ticaret fuarı olma özelliğini de taşıyor.

Esnek ve yarı esnek hava kanallarının müşterinin beğenisine sunulduğu AFS standında özellikle düşük ve orta basınçta çalışan havalandırma ve iklimlendirme sistemleri için geliştirilmiş, ısı ve ses izoleli alüminyum yuvarlak kanal tipi susturucular yoğun ilgi gördü.

Get Nord fuarı yatırımcı, mühendis, kamu ve özel sektör paydaşlarına yönelik gerçekleştirdiği seminer, sempozyum, özel oturum ve sosyal etkinliklerde uzman isimler ile sektörün geleceğine katma değer sağlamayı hedefliyor.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.