ISK-SODEX 2018 ISTANBUL Fuarı’nda AFS Rüzgarı

7-10 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP’ da gerçekleştirilen ve Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma, Jeotermal, Güneş Enerjisi Sistemleri sektörlerinden birçok seçkin markayı bir araya getiren, iklimlendirme sektörünü yurt dışında da başarıyla temsil eden ISK-SODEX 2018 İSTANBUL fuarında AFS rüzgarı esti.

Gerçekleştirdiği ihracat artışlarıyla Türkiye ekonomisinin önemli sektörlerinden biri haline gelen iklimlendirme sanayi, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu başarısını taçlandıran başarılı bir organizasyona imza attı. Bu kapsamda fuardaki yerini alan sektörün öncülerinden AFS, en yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu. Açılışın ardından AFS standını ziyaret eden Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz ve S&P Genel Müdürü M. Zahid Poyraz ile fuar ve iklimlendirme sektöründeki gelişmeler hakkında sohbet etti.
AFS standına gelen ziyaretçiler, akustik odada sessiz havalandırma için en iyi senaryoyu ve VRealVent sanal geçeklik uygulaması ile kapalı otoparkların yangın sırasında nasıl havalandırıldığını deneyimleme fırsatı edindi.  Havalandırmayla ilgili çeşitli konularda S&P Akademi ve AFS Lab’ın hazırladığı Türkçe ve İngilizce sunumlar gerçekleşti.
AFS Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Poyraz fuar ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu “Sektördeki ana rolümüzü bildiğimiz için uzun yıllardır katılım gösterdiğimiz fuarda gerek yurt içi gerekse yurt dışı paydaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki temel amacımız yeni ürünlerimizle onları tanıştırabilmek, ilişkilerimizi güçlendirmek ve yeni iş ortaklıkları oluşturabilmek. Ürettiğimiz ürünler tasarım ve kalite itibariyle daima ilgi odağı. Ayrıca mevcut ar-ge çalışmalarımızın sonuçlarını paylaşıyor, katılımcılar için eğitimler düzenleme imkanına sahip oluyoruz. İnovasyonu, ar-ge’yi ve sektörel yenilikleri bir arada sunma fırsatı olan ISK-SODEX yatırımcı, mühendis, öğrenci ve sektör paydaşlarının bir araya gelip, yenilikleri görebilmeleri için fırsat oluşturuyor. Herkes için fayda sağlayan bu yapılanma organizasyon operasyonu itibariyle de oldukça başarılı yürütülen bir süreç oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda da güçlü, farklı ve etkin bir biçim de bu platformda olmaya devam edeceğiz.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.