Karabük Üniversitesi Enerji Teknolojileri Kulübü AFS Fabrikası’nda

Karabük Üniversitesi Enerji Teknolojileri Kulübü öğrencileri Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü markalarından AFS üretim tesisine teknik gezi düzenledi.
Makine ve Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden oluşan Karabük Üniversitesi Enerji Teknolojileri Kulübü “yerinde öğrenme ve firma ziyaretleri ile sektörü tanımaları” amacıyla düzenlenen fabrika teknik gezileri kapsamında; AFS üretim tesisini ziyaret ettiler.
Üniversite’den çok sayıda öğrencinin katıldığı gezide öncelikle sektörü tanıtan bir söyleşi ve AFS marka sunumu gerçekleştirildi. AFS’nin kuruluşundan bugüne kadar geçirdiği değişim, teknik alt yapısı, üretim kapasitesi, Türkiye ekonomisindeki yeri, ihracat payı gibi konularda öğrenciler bilgilendirildi.  Akabinde showroom ve ar-ge birimi gezildi. Uluslararası laboratuvarlardan edinilmiş sertifikalar ve marka ar-ge birimi tarafından geliştirilen test düzenekleri ile mevcut test sahası incelenerek kalite kontrol süreçlerine dair öğrencilere bilgi verildi.
Öğrencilerin üretim ve sektörle ilgili sorularını yanıtlayan firma yetkilileri katılımcı öğrencilere aynı zamanda kariyerlerine dair yönlendirici sunum yaptı. Faydalı ve verimli geçen gezide öğrencilerin ziyaretten oldukça memnun kaldığı gözlemlendi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.