Türkiye’nin 2020 Esnek Hava Kanalı İhracat Lideri AFS

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ve 2020 yılı içinde ihracat pazarında etkili rol üstlenerek en çok ihracat gerçekleştiren firmaların ödüllendirildiği “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde, 81 ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatıyla  “Yılın En Çok Hava Kanalı İhracatı” yapan firma ödülünü AFS aldı.

İSİB tarafından düzenlenen ihracat ödül töreninde, firmalar 2020 yılı içerisinde gerçekleştirdikleri ihracatta 21 farklı kategoride değerlendirilerek, ödülleri takdim edildi. İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal’ın ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine İSİB Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, ödül alan firmaların yönetim kurulu üyeleri ve profesyonel yöneticileri ile pek çok sektör paydaşı katıldı.

Esnek hava kanalı üretimiyle iklimlendirme sektörünün öncü markası AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ: ”İklimlendirme sektörünün gelişiminde ve iç ortam havasının öneminin kaydedilmesinde bu zamana dek önemli rol oynayan markamız bu sektördeki lokomotif şirketlerden birisi olarak önemli atılımlarla büyümesini ve gelişmesini sürdürüyor. 2020 yılı Covid-19 dolayısıyla dünya ekonomisinde dikkat çeken önemli yapısal problemlerin ortaya çıktığı bir süreç oldu. Buna rağmen Ar-Ge yatırımlarımız ve artan ihracatımız ile Türkiye ekonomisine ve ihracatına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.  İklimlendirme sektörünün dünya pazarından aldığı ihracat payını artırmak ve sürdürülebilir bir ihracat ağı oluşturmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Her yıl düzenlenen bu organizasyon için İSİB çalışanlarına, Sayın Başkan Mehmet Hakkı Şanal’a ve 30.yılını kutladığımız markamızın bu günlere gelmesinde büyük özveri ve emeği olan tüm AFS ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.