Türkiye’nin Esnek Hava Kanalı İhracat Lideri AFS

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) tarafından her yıl düzenlenen ve 2022 yılı içinde ihracat pazarında etkili rol üstlenerek en çok ihracat gerçekleştiren firmaların ödüllendirildiği “Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni”nde, 100’e yakın ülkeye gerçekleştirdiği esnek hava kanalı ihracatıyla  “Yılın En Çok Hava Kanalı İhracatı” yapan firma ödülünü AFS aldı.

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği’nin (İSİB), Türk İklimlendirme Sektörü’nün 2028 yılı yol haritasını belirlediği, stratejisini ve ekonomik gelişmeleri konuştuğu İklimlendirme Sektörü Strateji Çalıştayı 31 Ekim-2 Kasım 2023 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirildi. Çalıştay programı içinde İSİB İhracat Liderleri Ödül Töreni yapılarak dereceye giren firmalar ödüllendirildi. İSİB tarafından düzenlenen ihracat ödül töreninde, firmalar 2022 yılı içerisinde gerçekleştirdikleri ihracatta 23 farklı kategoride değerlendirilerek, ödülleri takdim edildi. İSİB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal’ın ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine İSİB Yönetim ve Denetim Kurulu üyeleri, ödül alan firmaların yönetim kurulu üyeleri ve profesyonel yöneticileri ile pek çok sektör paydaşı katıldı.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ: ” AFS markası çalışanları ve paydaşlarıyla kocaman bir aile. Ailenin her parçasının verdiği emeğin ve gösterdiği azmin neticesinde yine bu ödülü almaya hak kazandık. İklimlendirme sektörünün dünya pazarından aldığı ihracat payını artırmak ve sürdürülebilir bir ihracat ağı oluşturmak için tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Dünyaya baktığımızda havalandırma sistem ve ekipmanları yüzde %6,7 büyürken Türkiye yüzde 60,7 büyüme kaydetmiş. İnanıyoruz ki iklimlendirme sektörümüz yakında dış ticaret fazlası veren bir sektör olacak. Her yıl düzenlenen bu organizasyon için İSİB çalışanlarına, Sayın Başkan Mehmet Şanal’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.