AFS, AHR Expo 2024’te En Son Havalandırma Çözümleriyle Yer Aldı

22-24 Ocak tarihleri arasında Chicago, ABD’de gerçekleşen AHR Expo 2024 ile yılın ilk fuarında AFS ürünleri ziyaretçileriyle buluştu.

Uluslararası fuarlarda oldukça aktif olan ve Türkiye’yi iklimlendirme sektöründe başarıyla temsil eden AFS, AHR fuarında da müşteri ve çözüm ortaklarıyla bir araya gelme fırsatı buldu. Yüzlerce uluslararası HVAC temsilcilerini ağırlayan fuarda ülke için önemli bir sertifika olan UL etiketli ürün kategorisinin yanı sıra ses/ısı izoleli esnek hava kanalları ve anti-mikrobiyal esnek hava kanalları yoğun ilgi gördü.

Tüm üretim ve pazarlama faaliyetlerinin operasyonel süreçlerinde gerçekleştirdikleri çalışmalar ile sektörde sürdürülebilirliğe öncelik vermede öncü bir rol oynadığını gösteren AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ, iş süreçlerinin tamamında sürdürülebilir geleceği inşa etme politikalarını sürdürdüklerini belirterek ”Hem firma hem ülke olarak ihracatın bizim için itici güç konumunda olduğunu devamlı vurguluyoruz. İlgili ülkelerin sertifikaları konusunda AFS laboratuvarı hassas çalışmalar yürütüyor. Bu çerçevede Amerika için en önemli sertifikalardan birisi olan UL Listed etiketine sahip ürünlerimiz  ISOAFSALU UL, ALUAFS UL için Avrupa da tek üretici konumda olmak gurur verici.  Küresel havalandırma pazarındaki güçlü konumumuzu daha da güçlendirmeye yönelik üretim anlayışımızı ve sıfır karbon konusunda küresel stratejimizi destekleyen, enerji tasarruflu ve yüksek performanslı havalandırma çözümleri sunmaya, uluslararası ilgili fuarlarda ziyaretçilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.” dedi

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.