AFS, AHR Expo 2019 Fuarı’na katıldı

Türkiye’nin önde gelen iklimlendirme sektörü markalarından AFS, dünyanın en önemli ısıtma, soğutma ve havalandırma organizasyonlarından biri olan AHR Expo 2019’da yerini aldı. 
Amerika Birleşik Devletleri’nin Atlanta şehrinde düzenlenen AHR EXPO, enerji verimliliği açısından lider üreticilerin ve yenilikçi tedarikçilerin en son teknoloji ürünlerini sergilediği bir organizasyon olmakla beraber ziyaretçi katılımıyla da dünyanın sayılı fuarları arasında yer almaktadır. Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün 87 yıldır buluşma noktası olan AHR Expo, bu yıl 14-16 Ocak 2019 tarihleri arasında Atlanta’da gerçekleştirildi. 2.100 katılımcı firmanın yer aldığı fuar, 165 ülkeden 60.000 üzerinde ziyaretçi ağırladı.
Ankara ve İspanya’da üretim merkezleri ile 79 ülkeye havalandırma ürünleri ihracatı gerçekleştiren AFS Uluslararası Operasyonlar Müdürü Ahmet Zahit POYRAZ “Fuarda yerli ve yabancı birçok sektör temsilcisiyle görüşme ve ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Teknik donanımı yüksek, ürünleri tanıyan, kullanım alanlarına hakim ziyaretçileri standımızda görmek memnuniyet verici ve bu organizasyondan beklentimizi artırdı. Esnek ve yarı esnek hava kanallarının müşterinin beğenisine sunulduğu standımızda özellikle ilgili ülke için en önemli sertifikaya sahip UL listed ISOAFSALU UL, ALUAFS UL , ALUAFS Dryer Duct ürünlerimiz ile birlikte CONAIR Plastic ürünlere olan ilgi fazlaydı.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.