AFS & LOGO İşbirliğinde 20. Yıl

Halka açık yazılım şirketi Logo, AFS ile işbirliğinin 20.yıldönümünü merkez fabrikada hazırladığı sürpriz bir organizasyon ile kutladı.
Avrupa’nın önde gelen esnek hava kanalı üreticisi AFS, kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan ve ürettiği çözüm, hizmet, inovasyonlar ile Türkiye’de yazılım sektöründe köklü bir yer edinen Logo ile 20 yıldır birlikte yol alıyor. Bu birlikteliği kutlamak üzere düzenlenen etkinlikte “Bu 20 yıllık deneyim bize güven veriyor” diyerek sözlerine başlayan AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ “Logo ile tüm operasyonel süreçlerimizi otomatik hale getirerek hem personelimizin hem de müşterilerimizin yükünü hafifletiyoruz. Logo geliştirdiği yazılımlar ile şirketlerin yönetim ve operasyonel uygulamalarında yol gösterici bir yer edindi. Ayrıca bu kutlama için kendilerine teşekkür ediyor işbirliğimizin daim olmasını diliyorum.” dedi.
AFS’ye 20. yıl plaketini sunan LOGO Fonksiyonel Ürünler Satış Müdürü  Özge YİĞİT “ Logo olarak, firmaların değişim, dönüşüm yolculuğuna eşlik etmekten mutluluk duyuyoruz. 20 yılı geride bıraktığımız sadakatli müşterilerimizden AFS ile bir araya gelerek onlara teşekkür etmek istedik.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.