Avrupa’da Bu Sertifikanın Tek Sahibi: AFS

Üretimini yaptığı ısı ve ses izoleli esnek hava kanallarıyla global pazarda önemli bir yer edinen AFS, farklı ihtiyaçlara çözüm üretmek amacıyla yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda büyük yatırımlarla gerçekleştirdikleri AR-GE çalışmaları sonucunda ürettikleri ISOAFS-ALU, Amerika’nın en prestijli laboratuarlarından olan UL tarafından UL 181 standartına göre test edildi ve “flexible air duct” kategorisinde UL Listed oldu.

30 yıla yakın süredir iklimlendirme sektöründe hizmet veren ve Avrupa’nın en büyük esnek hava kanalı üreticisi AFS, gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları ile uluslararası platformda birçok başarının altına Türkiye imzası atıyor. Son olarak lansmanını gerçekleştirdiği ISOAFS-ALU ürünü Amerika’nın en prestijli laboratuvarlardan kabul edilen UL tarafından zorlu testlere tabi tutularak “air duct”  kategorisinde UL Listed oldu ve UL181 sertifikasını almaya hak kazandı.
AFS Boru Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Zeki POYRAZ  “ AFS Laboratuarlarında hiçbir yerde gerçekleşmeyen testler ile AR-GE birimimiz kaliteli ürün geliştirebilmek adına haftalarca çalışıyor. Gerçekleşen yüzlerce deneyin ardından konforlu ve kaliteli ürünler geliştiriliyor. Bizler dünyanın en prestijli laboratuarlarından sertifikalandırılmanın önemini biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön veriyoruz. UL 181 bu çalışmaların sonucunda hak edilmiş bir başarı. Bu sertifika için “UL 181 Standard for Factory-Made Air Ducts and Air Connectors” standardında yer alan testler ürüne uygulanıyor ve ürün testleri geçerse UL Listed logosunu kullanmaya hak kazanıyor. ISOAFS-ALU UL ürünümüz mantar oluşumundan, alev yürümesine, mukavemete kadar birçok zorlu testten başarıyla çıktı. Ayrıca Avrupa’da “flexible air duct” kategorisinde UL Listed ürünü bulunan tek üretici biziz.” dedi.

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili ayrıntılı bir arama gerçekleştirebilirsiniz.

Site kullanım dilini seçiniz.

You can conduct a detailed search of our products and services.